باشگاه مشتریان

بیمه آسیا نمایندگی کد 4041 در راستای ایجاد پل ارتباطی مستحکم با مشتریان گرامی و همچنین ارائه خدمات مطلوب و متنوع تر نسبت به گذشته، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است. از اهداف این طرح می توان به افزایش سطح رضایتمندی مشتریان ، برآورده نمودن هرچه بیشتر خواسته ها و بهره مندی از نظرات آنان جهت افزایش کیفیت در ارائه خدمات اشاره نمود.

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه مشتریان بیمه آسیا کد 4041 می باشد، ثبت نام و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش آن می باشد.

لازم به ذکر است ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین باشگاه مشتریان از اختیارات این شرکت (بیمه آسیا کد 4041) می باشد و هر گونه تغییری در قوانین از طریق باشگاه مشتریان به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید.

بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت باشگاه مشتريان بیمه آسیا کد 4041 بوده و تمامي اعضاء ملزم به مطالعه و پيگيري اخبار و اطلاعيه هاي صادره مي باشند.

پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بیمه آسیا کد 4041 تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می نماید.

اعضا باشگاه مشتریان بیمه آسیا کد 4041، مقید به قوانین تجارت الکترونیکی و جرايم رايانه اي و ساير قوانين مربوطه می‌باشند.

اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا باشگاه مشتریان بیمه آسیا کد 4041 می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار بیمه آسیا کد 4041 است؛ هر گونه سوء استفاده از محتوا، مغایر با قوانین سایت باشگاه مشتریان بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از ابزارهای اتوماتيك، الگوریتم، برنامه يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.

مشتریان می توانند قوانین مد نظرشان را در قالب پیشنهاد برای شرکت بیمه آسیا نمایندگی کد 4041 از طریق ایمیل mellat.2633@gmail.com    ارسال نمایند. بدیهی است که قوانین پیشنهادی تا زمان تصویب و درج در باشگاه به عنوان قانون تلقی نمی شوند.

قوانین عضویت

اعضا حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت ‌نام نداشته و تعهد می‌نمایند که اطلاعات خود را به صورت صحیح به باشگاه مشتریان ارائه نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ کاربر می‌باشد. همچنین اعضا تعهد می‌نمایند هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب سایت باشگاه مشتریان اصلاح نمایند. در غیر این‌صورت، باشگاه هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

باشگاه مشتريان  اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در باشگاه از طریق و ب سایت رسمي و یا هر یک از روش های دیگر تعریف شده توسط این مجموعه می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد.

براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مشتريان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نمايد، باشگاه اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد.

مسئولیت حفظ رمز عبور وب سايت هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر است و در صورت عدم حفظ آن، باشگاه مشتریان عواقب ناشی از آن را بر عهده نخواهد گرفت. ضمناً ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد.

در هنگام تحویل کارت توسط اعضا، در محل دفتر نمایندگی فرم مرتبط با کارت که شماره کارت در آن به ثبت رسیده است باید توسط مشتری تایید و امضا گردد. تایید فوق به منظور قبول شرایط عضویت در باشگاه توسط مشتری می باشد.

همچنین در هنگام عضویت از طریق باشگاه آنلاین، توافقنامه عضویت در باشگاه باید به تایید درخواست کننده برسد.

باشگاه مشتريان با توجه به اهداف و سياست گذاري شرکت بیمه آسیا نمایندگی کد 4041 ، با اجراي طرح امتيازي به مشتریانی كه از محصولات این مجموعه خریداری نمايند امتياز اختصاص داده و اين امكان را فراهم مي نمايد تا اعضاء با جمع آوري امتياز در طرح هاي تشويقي باشگاه شركت نموده و از مزاياي پاداش ها بهره‌مند شوند.

بر اين اساس باشگاه مشتريان بیمه آسیا نمایندگی کد 4041 اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را درخصوص موارد ذيل انجام داده و اعضاء به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به باشگاه از خود سلب ‌مي نمايند.

  • ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف طرح امتيازي يا اجزاء آن، مقدار امتياز تخصيص داده شده به هر محصول، طول عمر امتيازها، سرویس های مترتب بر امتیازها، ارزش ريالي امتيازها و… در اختيار باشگاه است.
  • ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف پاداش هاي اعطايي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و… در اختيار باشگاه است. تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده، پرداخت وجود جوایز و … در اختيار باشگاه است.
  • ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف طرح امتيازي يا اجزاء آن، مقدار امتياز تخصيص داده شده به هر محصول، طول عمر امتيازها، سرویس های مترتب بر امتیازها، ارزش ريالي امتيازها و… در اختيار باشگاه است.
  • ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف پاداش هاي اعطايي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و… در اختيار باشگاه است. تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده، پرداخت وجود جوایز و … در اختيار باشگاه است.
  • هرگاه براي باشگاه مشتريان بیمه آسیا نمایندگی 4041 محرز شود كه تراكنش هاي صورت پذيرفته توسط اعضاء كه منجر به امتياز شده است، به صورت صوري و از روش هايي مغاير با روش هاي تعريف شده در كسب و كار و يا هر نوع روش ديگر با هدف شبيه سازي تراكنش هاي موجه بوده و هدف از انجام آن صرفاً كسب امتياز بوده است، باشگاه اين اختيار را دارد كه بدون اعلام قبلي از ادامه فعاليت آن دسته از اعضاء در هر مرحله اي كه هستند (انتخاب پاداش نقدي، تسهيلات، قرعه كشي ها و … ) ممانعت به عمل آورده و با حذف تعهدات و امتيازات اعطايي درخصوص عضويت و يا لغو عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه مشتريان این مجموعه از خود سلب مي‌نمايند.
  • در صورت بروز مشكلات فني، قطعي، كندي سرعت، فيلترينگ اينترنت و … ايجاد محدوديت در دسترسي به وب سايت، باشگاه مشتريان چرم مشهد حتي الامكان تمامي تلاش خود را جهت رفع مشكل و كسب رضايت اعضاء محترم باشگاه مشتريان به كار خواهد گرفت؛ ليكن باشگاه مشتريان چرم مشهد هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده را نمي پذيرد.

  

your content here
[iphorm id=”1″ name=”ثبت نام”]