خدمات اینترنتی بیمه عمر

پرسش های متداول

بیمه عمر

همه ما در جستجوی آرامش و آسودگی خیال هستیم. اضطراب، آشفتگی، حادثه و مرگ پدیده هایی هستند که همواره زندگی انسان ها را مورد تهدید قرار می دهند. به راستی چگونه می توان در هنگام بروز این گونه موارد، خانواده ها را از آسیب و گزند حفظ کرد و آرامش و امید را برای آنان به ارمغان آورد؟ بیمه آسیا افتخار دارد،‌ به منظور تامین آسایش، رفاه و حمایت از خانواده ها و تمامی آحاد مردم کشور چه در زمان حیات و چه بعد از حیات و یا در مقاطعی نظیر ازدواج، تحصیل فرزندان، تهیه مسکن، اشتغال و تامین دوران بازنشستگی با عرضه بیمه های عمر و پس انداز هزینه و سرمایه لازم را تا حد پیش بینی شده تامین نماید.

فقط ۵ دقیقه وقت گرانبهایتان را صرف کنید

بسیار عجیب است که ما انسان ها بعضا با اختیار و رضایت کامل حاضر به بهبود و اصلاح رفتارهای غیر منطقی خود در حوزه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی نیستیم مگر اینکه به خود آییم یا مجبور شویم با رعایت قوانینی پر هزینه و کاملا کنترل کننده به آن تن دهیم

به طور مثال در حوزه رانندگی مجبوریم کمربند ایمنی را ببندیم, باید با سرعت مجاز حرکت کنیم هزینه کیسه هوا وترمز ضد قفل را بپردازیم نقص فنی اتومبیل خود را رفع کنیم تا هوا آلوده نشود.مثال دیگر در حوزه محافظت از چیزهایی است که دوست داریم مانند منزل, اتومبیل شخصی وسلامتی که حتما فکر زیادی درباره شان کرده ایم.

بنابراین به نظر میرسد چه دوست داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم به اختیار خود یا به الزامات قانونی عمل کردن به موارد ذکر شده برای ما نتایج خوبی به بار می آورد تصور صحنه تصادف که در آن چندین اتومبیل خسارت مالی دیده اند می تواند بسیار وحشتناک باشد کشته وزخمی های به جا مانده , عواقب ناشی از حادثه برای بازماندگان وهزینه های فردی واجتماعی مصدومین همگی نشان می دهد که ما در رانندگی بی دقتی به خرج داده ایم و عقلانی رفتار نکرده ایم.

 اگرچه ممکن است هر فردی برای توجیه چنین رفتارهایی بهانه ها و توجیهات گوناگونی ردیف کند.به نظر بنده مهمترین دلیل آن اینست که وقوع چنین حوادث تاسف باری برای اکثر ما خیلی آشکار و قابل لمس نیست یا دست کم این طور تصور می کنیم که برای شخص ما هرگز اتفاق نخواهد افتاد.مصداق معروف آن این ضرب المثل است که مرگ حق است فقط برای همسایه.

 در مورد امور مالی هم رفتار مشابهی را از سوی غالب افراد شاهدیم.چرا اکثر ما با رضایت و اختیار حتی به توصیه افراد مجرب, موفق و مورد اعتماد حاضر به پس انداز, سرمایه گذاری و تامین آتیه خود و خانواده مان نیستیم و برای محافظت از آینده پولی مان فکری نمیکنیم؟ در صورتی که حاضریم یا به عبارتی مجبوریم مسئولیت خود را در برابر جان ومال افراد غریبه با بیمه شخص ثالث به عهده بگیریم!

آیا نمیتوانیم یا واقعا نمی خواهیم تصور کنیم که مدیریت ضعیف امور مالی و پیامدهای مخرب آن در سالهای آتی تا چه حد می تواند برای خود و خانواده مان مصیبت بار باشد.چه اتفاقی ممکن است برای عزیزانی که دوستشان داریم بیفتد اگر از هم اکنون برای زمان پیری, بیماری, ازکارافتادگی, بی کاری, رکود اقتصادی وحتی یک حادثه ناگهانی و یا طبیعی که منجر به فوت ما به عنوان سرپرست و نان آور خانواده شود فکری نکرده باشیم.

ناراحتی نبودن ما برایشان کافی نیست؟آیا همسر ما باید نگران هزینه های مراسم بعد از ما باشد؟آیا از عهده پرداخت اجاره محل سکونت خود بر می آیند؟اگر خانه شان در گرو وام بانکی باشد چطور؟هزینه تحصیل فرزندان کوچکمان؟اگر مجبور شوند برای اینکه ترک تحصیل نکنند به موسسات خیریه مراجعه کنند آیا اعتماد به نفسشان حفظ خواهد شد؟ مبادا برای تهیه نقدینگی لازم مجبور شوند وسایل ضروری و با ارزش زندگی خود را بفروشید یا چوب حراج به تجارتی که از شما برایشان باقی مانده است بزنند؟

به طور حتم در آن زمان احساس خواهیم کرد کاش میشد به این دنیا برمی گشتیم یکی از کم نظیر ترین روش بهره بردن از بیمه عمر و تامین آتیه است که می تواند در روزهای زمستانی حادثه هیزم لازم را برای گرم نگه داشتن کانون مالی خانواده فراهم کند

 آدمی ساخته افکار خویش است، فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

هر آنچه که امروز بکارید، فردا درو خواهید کرد. هرآنچه که امروز انجامش دهید، فردا نتیجه اش را خواهید دید. روزی برای اینکه ماشین خود را بیمه کنید فکر می کردید و در پی آن تعلل، اما امروز چه می کنید اگر یک روز از مدت بیمه ماشینمان گذشته باشد آن را بیرون نمی آوریم که خدای ناکرده اتفاق ناگواری بیفتد و خود و دیگران و از همه مهمتر خانواده را گرفتار کنیم چون حادثه خبر نمی کند. حال چه ساده از بیمه خود می گذریم و بدون هیچگونه فکری از خانه بیرون می آییم. اگر یکی از ما دچار حادثه ی ناگوار شود چه کسی پاسخگو می باشد؟ چقدر برای خود و نزدیکانمان ارزش قائل هستیم، اگر روزی نبودیم آنها چه می کنند؟

سعادت واقعی یعنی شادی، سلامتی و ثروت

شما نمی توانید نظاره گر زندگی باشید و هیچ کاری نکنید و فقط با آرزوی داشتن زندگی سرشار از خوشبختی و موهبت های الهی باشید، داشتن یک زندگی درست و سازنده نیازمند برداشتن گام های سازنده و اساسی است شما می بایست زندگی سعادتمندانه را بسازید نه اینکه انتظار داشته باشید کسی سعادت را به شما هدیه دهد. اگر هم قرار بر این باشد مطمئنا این خود شما هستید که باید خوشبختی را به خودتان هدیه دهید. تقریبا همه ی انسان ها خواهان یک زندگی سعادتمندانه هستند اما فقط عده ای از آنها این مهم را به دست آورده و طبیعتا کسانی هستند که خودشان تمام ارزشها را در زندگیشان می سازند یعنی انتظار ندارند چیزی آماده به آنها داده شود و برای همه چیز هوشمندانه تلاش می کنند. زندگی ارزشمند و زیباست چون شما خواسته اید این خود شما هستید که تعیین می کنید از چه چیزی لذت ببرید و از چه چیزی ناراحت و غمگین شوید. حتی نوع زندگی کردن را خود شما تعیین می کنید. زیرا تلاش های روزانه شما منجربه این امر مهم می شود.

 وقتی تمام سعی خود را به کار می گیرید حتما نتیجه بسیار خوشایند و مطلوب می گردد. زندگی اصلا ملال آور نیست اگر همیشه در تلاش و پویایی باشید . در یاد داشته باشید که آب راکد می گندد، این حرکت به سمت موفقیت است که خوشبختی را برایمان به ارمغان می آورد. روزها و ماهها و همچنین سالها می گذرد و ما همچنان در حال فکر کردن به خلق آینده ای سرشار از سعادتمندی هستیم اما نمی دانم چرا هیچ وقت از همین امروز شروع نمی کنیم، دوستان فردا خیلی زود می آید اما بازگشت به دیروز امکان ندارد.

جریان داشتن در مسیر موفقیت یک ذهن مثبت می خواهد شما چطور در مسیر موفقیت هستید؟

بیمه زندگی و چتر نجات

بیمه زندگی مانند چتر نجات است برای یک خلبان روزی که به آن نیاز دارد اگر نباشد کاری از کسی ساخته نیست.در زیر با طرح چند سوال و یادآوری چند نکته ضمن اینکه شما را با بیمه زندگی و یا همان بیمه عمر و تشکیل سرمایه آشنا می کنیم به شما اطمینان می دهیم بیمه زندگی راه حل مناسبی است برای آنچه به دنبال آن هستیم تا راحتتر تصمیم بگیریم. اگر راهی را به شما نشان دهیم که برای شما سودمند باشد قطعا شما مایل به دانستن آن خواهید بود.

 • آیا می دانید که می توانید با مبلغی ناچیز به عنوان مثال ۵۰۰۰۰۰ تومان در سال  برای همیشه در مقابل حوادث غیر قابل پیش بینی مانند سکته قلبی، سکته مغزی، فوت، حادثه و بیماریهای خاص (انواع سرطانها، جراحی عروق قلب و پیوند اعضا) تحت حمایت بیمه زندگی باشید؟
 • آیا می دانید با یک سرمایه گذاری اندک تمام پوشش های بیمه ای را می توانید یکجا داشته باشید؟
 • آیا می دانید موفقیت تصادفی نیست، نتیجه تصمیمات درست و به موقع شماست؟

 به طور کلی چهار فاجعه مالی ممکن است برای فرد رخ بدهد، مرگ زود هنگام، از کار افتادگی، رکود اقتصادی، نداشتن پس انداز.چرا ما هر چیزی را بیمه می کنیم جز خودمان، چه چیزی با ارزش تر از وجود خودمان است؟ اگر خدای ناکرده اتفاقی برای شما بیفتد استقلال و تمکین مالی خانوادتان چقدر برای شما مهم است؟ در صورتی که نتوانید کار کنید زندگی شما چه وضعیتی خواهد داشت؟ آیا برنامه ریزی دقیقی برای خانوادتان در طول حیات خود و بعد از آن دارید؟ آیا علاقه مند هستید در آینده شاهد خوشبختی همسر و فرزندانتان باشید؟ آیا مایلید فرزندانتان در دانشگاههای تراز اول دنیا تحصیل کنند؟ آیا می دانید بیمه زندگی، عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر می کنید؟ آیا می دانید در کشورهای پیشرفته مثل ژاپن بیش از ۹۸% مردم تحت حمایت بیمه عمر هستند؟ آیا می خواهید کلمه چه کنم را برای همیشه فراموش کنید و در زمره افراد موفق باشید؟

 تصور کنید اگر والدین ما چنین سرمایه گذاری برای ما انجام داده بودند زندگی ما در حال حاضر در چه سطحی می توانست باشد؟

 اگر خانواده ای سرپرست خود را از دست دهد، کدام فقره از دلواپسی به سراغ همسرش خواهد آمد؟هزینه فراهم کردن مراسم، اجاره، هزینه دانشگاه، درآمد خانواده آیا در مورد بیمه زندگی چیزی می دانید و از آن اطلاع دارید؟ آیا فکر می کنید راه حل بهتری به غیر از بیمه زندگی وجود دارد؟ آیا تصمیم به یک پس انداز و سرمایه گذاری مطمئن را در سر می پرورانید؟ بهترین وقت برای شروع کدام است؟ چرا فردا زمان مناسبتری است؟! چه اتفاقی بین حالا و بعد قرار است رخ دهد، آیا می دانید؟ بهتر نیست یک بیمه نامه زندگی در حالی که به آن نیازی ندارید داشته باشید بجای وقتی که به آن نیاز پیدا کنید اما آن را ندارید؟ بیمه زندگی مانند یک چتر نجات است برای یک خلبان، روزی که به آن نیاز دارید اگر نباشد کاری از کسی ساخته نیست، با حق بیمه پرداختی اندک شما، هیچگونه سرمایه گذاری سودآور دیگری نمی توان انجام داد با این مبلغ، تهیه بیمه عمر و تامین آتیه بهترین کاری است که می توانید برای دوران بازنشستگی خود انجام دهید.

بیمه زندگی یک کالای لوکس نیست، یک ضرورت است

 آیا دلایل بالا برای تهیه بیمه زندگی کافی نیست؟

 

خدمات و امتیازات بیمه عمر
 1. از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می توانید بیمه نامه را برای خود یا خانواده تهیه نمایید
 2. مدت قرار داد از ۵ تا ۳۰سال قابل تنظیم  می باشد.
 3.  جهت صدور بیمه نامه تا سرمایه دویست و پنجاه میلیون ریال وتا سن ۵۵ سالگی نیاز به انجام آزمایشاتپزشکی ندارید
 4. برای جبران بخشی از آثار تورم ، می توانید حق بیمه  و سرمایه خود را با نرخهای مشخص بصورتسالانه تعدیل نمایید. همچنین بدینوسیله با افزایش سن ، پوششهای خود را بهبود بخشید. تعدیل حق بیمه از۵ تا ۲۰ درصد و تعدیل سرمایه از ۵ تا ۱۵ درصد قابل انتخاب می باشد
 5. حق بیمه بصورت سالانه ، شش ماهه ،سه ماهه ودوماهه قابل پرداخت می باشد .
 6.  حداقل حق بیمه دو ماهه  پانصد هزار ریال و حداقل سرمایه  سی میلیون ریال در بیمه نامه عمرو پس انداز می باشد .
 7. شما می توانید حداکثر سرمایه فوت  به میزان دو میلیارد ریال را انتخاب نمایید.
 8. شما می توانید از پوشش تکمیلی فوت بر اثر حادثه به میزان ۳ برابر سرمایه بیمه نامه بهره مند شوید.
 9. حداکثر پوشش حادثه دومیلیارد ریال می باشد.
 10. پوشش تکمیلی حادثه از ۱۰ تا ۷۰ سالگی قابل انتخاب می باشد.
 11. شما می توانید از پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بهره مند گردید .
 12. از کارافتادگی کامل و دائم عبارت است از ناتوانی کامل بیمه شده در اشتغال به هرگونه شغل که در اثر بیماری و یا حادثه به وجود آمده و مورد تایید پزشک معتمد بیمه گر ویا پزشکی قانونی باشد .
 13. پوشش تکمیلی معافیت ازپرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی فقط به افراد شاغل که سن آنان از۱۰ تا ۵۵ سال می باشد ارائه می شود.
 14.  شما می توانید از پوشش تکمیلی بیماریهای تحت پوشش شامل سکته قلبی ، سکته مغزی،جراحی قلب باز،سرطان، پیوند اعضای اصلی بهره مند گردید
 15. سرمایه قابل پرداخت پوشش تکمیلی بیماریها ۳۰ درصد سرمایه فوت بیمه نامه و حداکثر دویست میلیون ریال می باشد.
 16. سرمایه پوشش تکمیلی بیماریها ، به صرف ابتلا و بدون نیاز به ارائه هزینه های پزشکی قابل پرداخت می باشد.
 17. در طول مدت قرارداد فقط یک بار می توان از پوشش تکمیلی بیماریها استفاده نمود.
 18. پوشش تکمیلی بیماریها از سن۱۰ تا ۵۹ سال ارائه می شود.
 19. حق بیمه پوشش های تکمیلی سه گانه فوق بطور تقریبی ۱۰ درصد حق بیمه سالانه می باشد که ازمحل حق بیمه سالانه برداشت می شود.
 20.   شما می توانید پس از سال دوم به میزان ۸۰ درصد اندوخته بیمه نامه جامع عمر وپس انداز خود وام دریافت نمایید.
 21. شما می توانید پس از سال دوم ۸۰ درصد اندوخته بیمه نامه عمرو پس اندازخود را (مانند حساب بانکی ) برداشت نمایید.
 22. شما می توانید ذخیره انباشته شده بیمه عمر و پس انداز خود را در پایان قرارداد بصورت یکجادریافت نموده و یا آنرا تبدیل به بیمه مستمری بازنشستگی نمایید.
 23. سود تضمین شده سالیانه بیمه عمر و پس انداز آسیا  در پنج سال اول ۱۸ درصد و بعد از آن ۱۵ درصد می باشد.
 24. در صورت عدم پرداخت حق بیمه ، بیمه نامه از محل اندوخته تا آخرین روز تکافوی هزینه ها معتبر خواهد بود

چرا فرزندم به بیمه عمر نیاز دارد؟

بخشی از کارهای ما مربوط به آینده فرزندانمان می باشد مانند انتخاب کودکستان و مدرسه مناسب چون درموفقیت آتی فرزندمان تاثیر مستقیم دارد.ما به تغذیه آنان نیز حساس هستیم چون سلامت جسمی حال و آینده فرزندمان مهم است . پس انداز برای پرداخت هزینه های تحصیلی و ازدواج و اشتغال فرزندمان نیز از دغدغه های همه ماست . بیمه عمر و سرمایه گذاری پاسخگوی نیاز اخیر است…

طرح جدید مهر آسیا چیست؟

شرکت بیمه آسیا در راستای توسعه صنعت بیمه و برای افزایش توان مالی بیمه گذاران و خانواده ایشان محصول جدید بیمه جامع عمر و پس انداز با عنوان بیمه نامه مهر آسیا با قابلیت ویژه و ممتاز قابل ارائه می باشد .در این بیمه نامه دو بیمه شده به طور همزمان و با پرداخت یک حق بیمه تحت پوشش های بیمه ای و تشکیل اندوخته قرار گرفته و از مزایای آن بهره مند میگردند

ویژگی های بیمه نامه مهر آسیا

 • این بیمه نامه با پوشش دو بیمه شده ، از مزایای بیمه ای و پس اندازی بطور همزمان برخوردار می باشد
 • هر دو بیمه شده با دریافت یک حق بیمه ، تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند
 • پوشش بیمه شده دوم بدون دریافت هزینه می باشد
 • پوشش های بیمه ای به هردو بیمه شده به صورت مستقل ارائه می گردد
 • تغییر بیمه شده دوم یک بار در طول مدت بیمه نامه و در صورت حیات بیمه شده اول و بدون پرداخت حق بیمه اضافی امکانپذیر میباشد
 • امکان تعدیل حق بیمه و سرمایه فوت و یا سایر پوشش های تکمیلی برای هر دو بیمه شده وجود دارد
 • استفاده کننده در صورت حیات فقط برای بیمه شده اول تعیین می شود
 • استفاده کننده ( ذینفع ) برای هر یک از بیمه شدگان در صورت فوت بطور مستقل تعیین شده و بیمه شدگان میتوانند ذینفع در صورت فوت یکدیگر باشند

سن بیمه شدگان و مدت بیمه نامه

بیمه شده اول و دوم می توانند از بدو تولد تا ۷۰ سالگی تحت پوشش قرار گیرند مدت این بیمه نامه از ۵ تا ۳۰ سال به انتخاب بیمه گذار می باشد

پوششهای بیمه ای قابل ارائه به هر دو بیمه شده در این بیمه نامه

 • سرمایه بیمه عمر ( فوت بهر علت)

 • پوشش تکمیلی فوت در اثر حادثه تا سه برابر سرمایه عمر

 • پوشش تکمیلی نقص عضو و از کارافتادگی دائم ( کلی و جزئی ) ناشی از حادثه

 • پوشش تکمیلی هزینه پزشکی ناشی از حادثه

 • پوشش تکمیلی بیماریهای خاص

 • پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده اول

 • نظر به اینکه بیمه گذار می تواند به عنوان بیمه شده اول تمامی پوشش های بیمه ای را خریداری نماید ، لذا این بیمه نامه پوشش تکمیلی حامی نخواهد داشت

 • بیمه گذار حداقل باید ۱۸ ساله بوده و اهلیت قانونی داشته باشد و با بیمه شدگان نسبت درجه یک داشته باشد

تععهدات بیمه گر در بیمه نامه مهر آسیا

 • پرداخت اندوخته بیمه نامه به استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول در پایان مدت قرارداد

 • در صورت فوت بیمه شده اول ، سرمایه فوت بعلاوه اندوخته به استفاده کنندگان پرداخت میگردد

 • در صورت فوت بیمه شده دوم ، سرمایه فوت ایشان به ذینفعان تعیین شده پرداخت میشود و بیمه نامه برای بیمه شده اول ادامه می یابد

 • در صورت اخذ پوششهای تکمیلی،سرمایه مربوطه طبق شرایط بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود

دوست عزیز فقط با پرکردن فرم بسیار ساده و سریع سفارش بیمه (فقط نام ونام خانوادگی ،شماره تلفن همراه و ثابت و آدرس) ، کارشناس بیمه آسیا حد اکثر تا یک ساعت کاری با شما تماس خواهد گرفت و جهت کارشناسی و مشاوره به درب منزل یا محل کار شما مراجعه و پس از آن بیمه نامه شما بوسیله پیک نمایندگی بیمه تقدیم خواهد شد.دوست عزیز یادتان باشد قرم پیشنهاد را از تب قبلی دانلود و تکمیل نمائید  و بعد از تکمیل با هر وسیله ای که در دست رس میباشد مانند گوشی یا اسکنر از آن عکس گرفته و برای ما اپلود نمائید البته این کار به منظور تسهیل در روند صدور میباشد و در صورت عدم دسترسی به امکانات نیازبه ارسال نمی باشد.

موفق و پیروز باشید